درباره ما

عصر ارتباطات دانش نیمروز

شرکت عصر ارتباطات دانش نیمروز فعالیت خود را از سال 97 در حوزه های مشاوره، تامین و تجهیز، اجرا و امنیت شبکه با شماره ثبت 7805 ضمن بهره گیری از همکاری و دانش بهترین اساتید دانشگاهی در هیات مدیره خود و نخبگان دانشگاههای برتر کشور در تیم های فنی فعالیتش را آغاز و با بهره مندی از امکانات پارک علم و فن آوری استان سیستان و بلوچستان در مکانی مناسب و شایسته جامعه محترم سعی نموده کلیه نیازهای تشکیلاتی و سازمانی مشتریان خود را در حوزه های یادشده بمنظور ارتقاء و نیل به استانداردهای بین المللی که از مهمترین دغدغه های هر سازمان یا اداره ای جهت حریم اطلاعات و داده های خود می باشد را پوشش داده و با بهترین راهکارها ضمن در نظر داشتن کمترین هزینه همگام و همسو با اهداف خود و در راستای منافع مشتریان گام بر میدارد.

چشم انداز(ماموریت)

شرکت عصرارتباطات دانش نیمروز با هدف نیل به ارتقاء سطح کیفی و کمی خدمات فناوری اطلاعات در حوزه های شبکه و امنیت شبکه مشتریان و در جهت تداوم ارائه این خدمات در سطح کشور گام برداشته است.

این شرکت وظیفه ارائه خدمات و پشتیبانی تخصصی در زمینه های یادشده از جمله:


مشاوره


تامین و تجهیز


اجرا


امنیت شبکه


در دستور کار خود قرار دارد. همچنین شرکت ضمن تشکیل تیم های فنی کارآمد در شعب نمایندگی های خود(استان تهران، خراسان جنوبی، خراسان رضوی، سیستان و بلوچستان و…)در استفاده از دستورالعمل های استاندارد بین المللی پیشگام و به مدد استفاده از دانش به روز جهانی در این حوزه کسب رضایت قطعی مشتریان خود را همواره مدنظر دارد.